Teatr Amatorów Kociewia „Wejta Jo!”
Masz ochotę spróbować swoich sił na scenie? Interesuje Cię kultura Kociewia, lokalna historia i gwara? A może po prostu chcesz poznać nowych ludzi i zrobić coś twórczego?
Zapraszamy na spotkanie nowo powstającego Teatru Amatorów Kociewia „Wejta Jo!”
Kiedy: 28 kwietnia 2026 r. |wtorek|
Godzina: 16:30
Gdzie: Dom Kultury w Subkowach
Podczas spotkania
opowiemy o idei teatru i planowanych działaniach
przedstawimy zasady uczestnictwa
porozmawiamy o pomysłach na pierwsze spektakle
odpowiemy na wszystkie pytania
Nie musisz mieć doświadczenia liczy się chęć działania otwartość i ciekawość :)
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych - wszystkich, którzy chcą współtworzyć coś wyjątkowego i razem pielęgnować dziedzictwo Kociewia.
W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: 58-536-85-24 / 510 463 786
Do zobaczenia!
REGULAMIN_UCZESTNICTWA_W_ZAJĘCIACH_TEATRALNYCH
OŚWIADCZENIE_O_WYRAŻENIU_ZGODY_NA_ROZPOWSZECHNIANIE_WIZERUNKU


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!