Dzielimy się ważną wiadomością
Wójt Gminy Subkowy Mirosław Murzydło powołał Panią Monikę Libiszewską na stanowisko Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Subkowach, z dniem 1 kwietnia 2026 roku.
Pani Monika doskonale znana naszej społeczności, od 6 lat współtworzyła naszą instytucję kultury jako bibliotekarka. W tym czasie dała się poznać jako niezwykle otwarta i oddana osoba naszej lokalnej społeczności.
Monika Libiszewska to osoba zaangażowana, kompetentna i otwarta na ludzi.
Na co dzień studentka pedagogiki resocjalizacyjnej, wciąż poszerza swoją wiedzę i kompetencje.
Dla wielu była „Panią Kerownik” jeszcze zanim oficjalnie objęła to stanowisko - dziś to już formalność.
Jesteśmy przekonani, że pod jej skrzydłami biblioteka będzie się dalej rozwijać jako miejsce bliskie ludziom i ważne dla lokalnej społeczności.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!
Fot. Marta Gałązka- Kopitkowska
[zdjęcie osoby w białej koszuli, opiera się łokciem o książki, na plecach chusta szydełkowa]


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!