Przypominamy, że wystawę fotografii można oglądać jeszcze do 12 czerwca
Przypominamy, że wystawę fotografii Katarzyny Sternickiej w Galerii RAMA można oglądać jeszcze tylko do 12 czerwca, włącznie.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia biblioteki i obejrzenia wyjątkowych prac naszej bibliotekarki.
Fot. Marta Gałązka- Kopitkowska
#galeriaRAMA #znaninieznani #wernisaz #fotografia
[zdjęcie, trzy fotografie na sztaludze oświetlone lampkami, w tle półki z książkami]


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!