Logo Biblioteki Subkowy Kultura i Sztuka

Galeria RAMA ponownie otworzyła się na sztukę, tym razem zapraszając w świat fotografii

Ocena 0/5

W Tygodniu Bibliotek, 12 maja 2026 roku, dyrektorka Biblioteki w Subkowach Monika Libiszewska otworzyła wernisaż fotografii naszej bibliotekarki - Katarzyny Sternickiej w ramach cyklu „Znani Nieznani”.

Tego wieczoru biblioteczna przestrzeń wypełniła się kadrami pełnymi wrażliwości, światła, perspektywy i emocji.

Prace Katarzyny Sternickiej pozwoliły przybyłym gościom zanurzyć się w subtelnym, cichym i poruszającym świecie. Stały się opowieścią, zatrzymującą chwile i uczucia pozostające w pamięci na długo.

Wieczór uświetnił koncert zespołu Białogłosy. Dawne pieśni pięknie zabrzmiały w bibliotecznej przestrzeni, tworząc wyjątkowy klimat spotkania, za co bardzo serdecznie dziękujemy zespołowi!

Dziękujemy wszystkim gościom za obecność, rozmowy, ciepłe słowa i wspólnie spędzony czas.

Dziękujemy również Marcie Gałązce-Kopitkowskiej za wyjątkowe uchwycenie atmosfery wernisażu – Twoje fotografie nie tylko dokumentują wydarzenie, ale oddają jego emocje i niepowtarzalny klimat.

Wystawę fotografii będzie można zobaczyć do 13 czerwca, dlatego serdecznie zapraszamy na chwilę zatrzymania.

#BibliotekaSubkowy #GminaSubkowy #galeriaRAMA

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności