Galeria RAMA ponownie otworzyła się na sztukę, tym razem zapraszając w świat fotografii
W Tygodniu Bibliotek, 12 maja 2026 roku, dyrektorka Biblioteki w Subkowach Monika Libiszewska otworzyła wernisaż fotografii naszej bibliotekarki - Katarzyny Sternickiej w ramach cyklu „Znani Nieznani”.
Tego wieczoru biblioteczna przestrzeń wypełniła się kadrami pełnymi wrażliwości, światła, perspektywy i emocji.
Prace Katarzyny Sternickiej pozwoliły przybyłym gościom zanurzyć się w subtelnym, cichym i poruszającym świecie. Stały się opowieścią, zatrzymującą chwile i uczucia pozostające w pamięci na długo.
Wieczór uświetnił koncert zespołu Białogłosy. Dawne pieśni pięknie zabrzmiały w bibliotecznej przestrzeni, tworząc wyjątkowy klimat spotkania, za co bardzo serdecznie dziękujemy zespołowi!
Dziękujemy wszystkim gościom za obecność, rozmowy, ciepłe słowa i wspólnie spędzony czas.
Dziękujemy również Marcie Gałązce-Kopitkowskiej za wyjątkowe uchwycenie atmosfery wernisażu – Twoje fotografie nie tylko dokumentują wydarzenie, ale oddają jego emocje i niepowtarzalny klimat.
Wystawę fotografii będzie można zobaczyć do 13 czerwca, dlatego serdecznie zapraszamy na chwilę zatrzymania.
#BibliotekaSubkowy #GminaSubkowy #galeriaRAMA

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!