Drodzy Czytelnicy, Przyjaciele i Goście naszej Biblioteki
z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy dziś odwiedzili naszą bibliotekę z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. Wasza obecność sprawiła, że był to dla nas dzień wyjątkowy i pełen wzruszeń.
Dziękujemy za wszystkie prezenty, serdeczne życzenia, uśmiechy, rozmowy oraz wspólnie spędzony czas przy kawie. To właśnie dzięki takim chwilom nasza praca nabiera szczególnego znaczenia i daje nam ogromną satysfakcję.
Szczególne podziękowania kierujemy do naszych ukochanych Czytelników, którzy są sercem naszej biblioteki, wójta Gminy Subkowy Pana Mirosława Murzydło za obecność i życzliwość, byłych Bibliotekarek subkowskiej Biblioteki za lata pracy i wkład w rozwój naszej placówki, zespołu z Domu Kultury w Subkowach za czas i współpracę, dzieci i pracowników z Przedszkola Samorządowego w Subkowach za piękną laurkę i życzenia oraz Przyjaciół Biblioteki Subkowy za nieustanne wsparcie i dobre słowo.
Dziękujemy, że jesteście z nami i razem tworzymy to wyjątkowe miejsce.
Z wdzięcznością,
dyrektor Biblioteki Subkowy wraz z zespołem.
#BibliotekaSubkowy #GminaSubkowy #DzieńBibliotekarzaiBibliotek #TydzieńBibliotek


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!