Biblioterapia łączy biblioteki. Spotkanie Pomorskiego Koła Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego
27 maja w siedzibie Biblioteki Głównej WiMBP w Gdańsku odbyło się pierwsze spotkanie pomorskiego koła Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego. W wydarzeniu uczestniczyły również bibliotekarki z naszej biblioteki.
.jpg)
Spotkanie było okazją do bliższego poznania się, rozmów o biblioterapii, wymiany doświadczeń oraz przedstawienia planów działalności koła. Uczestnicy rozmawiali o przyszłych inicjatywach, wśród których znalazły się konferencje biblioterapeutyczne, wizyty międzybiblioteczne służące wymianie dobrych praktyk oraz pomysł organizacji festiwalu biblioterapeutycznego.
Cieszymy się, że możemy współtworzyć i brać udział w działaniach promujących biblioterapię oraz rozwój współpracy między bibliotekami.
[film, osoby dorosłe, przestrzeń biblioteki, miasto]
#biblioterapia #bibliotekasubkowy Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!