Logo Biblioteki Subkowy Kultura i Sztuka

Zapraszamy na spotkanie Teatru Amatorów Kociewia „Wejta Jo!”

Ocena 0/5

Interesuje Cię kultura Kociewia, lokalna historia i gwara? A może po prostu chcesz poznać nowych ludzi i zrobić coś twórczego?
Zapraszamy na spotkanie nowo powstającego Teatru Amatorów Kociewia „Wejta Jo!” 

Najbliższe spotkanie 5 maja 2026 |wtorek| o godzinie 16:30, w Domu Kultury w Subkowach.

Teatr Amatorów Kociewia „Wejta Jo!”


Nie musisz mieć doświadczenia liczy się chęć działania otwartość i ciekawość. Spotykamy się w Domu Kultury w Subkowach.
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych - wszystkich, którzy chcą współtworzyć coś wyjątkowego i razem pielęgnować dziedzictwo Kociewia.
W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: 58-536-85-24 / 510 463 786
Do zobaczenia! 

REGULAMIN_UCZESTNICTWA_W_ZAJĘCIACH_TEATRALNYCH 

OŚWIADCZENIE_O_WYRAŻENIU_ZGODY_NA_ROZPOWSZECHNIANIE_WIZERUNKU 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności