20-lecie działalności Lokalna Grupa Działania „Wstęga Kociewia”
Z okazji Jubileuszu 20-lecia działalności Lokalnej Grupy Działania „Wstęga Kociewia” składamy serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania za lata pracy na rzecz rozwoju regionu i jego mieszkańców.
Życzymy kolejnych inspirujących inicjatyw, nieustającej energii do działania, wielu sukcesów oraz satysfakcji z realizowanych przedsięwzięć. Niech każdy następny rok przynosi nowe możliwości, życzliwych ludzi wokół oraz powody do dumy z tego, co wspólnie udaje się tworzyć.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!